UDK
KINO „ORZEŁ”
AFTER 2 - USA
30, 31 października 2020 r. Godz.19.00
WALECZNE RYBKI - USA
6, 7, 8 listopada 2020 r. Godz. 17.00
JAK ZOSTAĆ GWIAZDĄ - POL
13, 14, 15 listopada 2020 r. Godz. 19.00
TAJEMNICZY OGRÓD - Fr/WBr
20, 21, 22 listopada 2020 r. Godz.17.00
PINOKIO - Fr/WBr/Wł
27, 28, 29 listopada 2020 r. Godz.17.00
Kup bilet
REPERTUAR
WYDARZENIA

Krzysztof Daukszewicz

Ustrzycki Dom Kultury zaprasza na program słowno-muzyczny "ZJEDZ KAWIOREK"

Wystąpi Krzysztof Daukszewicz z pianistą

25 września 2020 r. godz.19.00

bilety 60 zł

W związku z covid-19 zakupiony bilet jest gwarancją wejścia jednak numeracja na bilety nie obowiązuje

KUP BILET

Regulamin kina plenerowego

regulaminkinoplanerowe.pdf

Regulamin festiwalu pt. "Dzieci tańca- festiwal dla roztańczonych"

RegulaminDziecitacafestiwaldlaroztaczonych.pdf

Regulamin konkursu Rapowanie o Mamie #ustrzycki16challange

RegulaminkonkursunaRapowanieoMamie.docx

IMPREZY 2020 USTRZYKI DOLNE

Regulamin oraz Karta Zgłoszenia (Przegląd Artystyczny Zespołów Regionalnych "Z Przytupem").

regulaminprzegladartystycznyzespolowregionalnych2019.pdf

KALENDARZ IMPREZ 2019

Zapraszamy do zapoznania się z kalendarzem imprez kulturalnych i sportowych na 2019

KALENDARZ2019rok.doc

 

 

REMONT USTRZYCKIEGO DOMU KULTURY - SIERPIEŃ 2018

Z każdym dniem remontowany budynek domu kultury zmienia wygląd. Dobiegają końca prace na zewnątrz budynku związane z odwodnieniem, izolacją fundamentów, podjazd dla osób niepełnosprawnych od strony parkingu. Wewnątrz zakończono instalację audio-wizualną, dobiegają końca prace  elektryczne. W nastepnej kolejności zostanie wykonana mechanika sceny, instalacji wentylacyjnej i prace wykończeniowe pomieszczeń. Przypominamy, że całość inwestycji możliwa jest dzięki wsparciu finansowemu Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020, Oś proirytetowa IV. Ochrona środowiska naturalnego i dziedzictwa kulturowego, Działanie 4.4 Kultura.

Relacja foto

Zobacz pozostałe zdjęcia w galerii

Zdjęcia cd

REMONT USTRZYCKIEGO DOMU KULTURY

Trwa remont w Ustrzyckim Domu Kultury.  Ekipa remontowa w pierwszej kolejności zajęła się skuciem tynków, pod nową instalację elektryczną. To bardzo ważna część remontu, bo na sali planuje się zainstalować nowe nagłośnienie i oświetlenie czyli tak zwany system instalacji audiowizualnej.Następnie będzie zrobiona nowa wentylacja i ogrzewanie.

Remont UDK będzie kosztować ok. 4,7 mln zł. Pieniądze na inwestycje udało się pozyskać dzięki wnioskowi napisanemu przez UDK oraz Bieszczadzką Agencję Rozwoju Regionalnego. Remont w większości jest finansowany z pieniędzy pozyskanych z Unii Europejskiej z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020, Oś priorytetowa IV. Ochrona Środowiska naturalnego i dziedzictwa kulturowego, działanie 4.4 kultura. Dofinansowanie z RPO wynosi 3 mln zł, a wkład własny gminy Ustrzyki Dolne to ok. 1,7 mln zł.

Ustrzycki Dom Kultury zostanie kompleksowo zmodernizowany, a sam budynek po remoncie, będzie przystosowany dla osób niepełnosprawnych, zrobimy m.in. podjazd dla wózków od strony parkingu. Przebudowa związana jest z nową aranżacją wnętrza sali kinowo-teatralnej, holu przed salą, łazienek, remontem i przebudową kasy biletowej oraz pozostałych pomieszczeń. Wykonany zostanie także nowy system klimatyzacji w sali  kinowej. Planowane jest także wyremontowanie pomieszczeń garderób, wykonanie szatni i wiele innych prac, które obejmuje projekt.