UDK
23, 24, 25 czerwiec 2017r. godz.19.00
REPERTUAR

STARE DOBRE MAŁŻEŃSTWO - KONCERT

Legendarna grupa STARE DOBRE MAŁŻEŃSTWO wciąż przemierza koncertowe szlaki. Zespół niezmiennie złożony jest z wyśmienitych muzyków towarzyszących założycielowi oraz liderowi SDM Krzysztofowi Myszkowskiemu, śpiewającemu swoje kultowe piosenki - od najstarszych (np. Blues o 4 nad ranem, Jak, Sanctus, Bieszczadzkie Anioły) po najnowsze.

Soczyste i aromatyczne brzmienie formacji zapewnia niebanalny zestaw instrumentów wykorzystywanych podczas recitali. Uwagę słuchaczy na przeszło dwie godziny przykuć powinny: gitary 6 i 12 strunowe, dobro, kontrabas oraz niepowtarzalne brzmienie harmonijki ustnej.

Po koncercie będzie można nabyć nowy dwupłytowy album zespołu Stare Dobre Małżeństwo „MEMORABILIA”.

PIKNIK-OD ŹRÓDEŁ STRWIĄŻA DO MORZA CZARNEGO

Burmistrz Ustrzyk Dolnych oraz Ustrzycki Dom Kultury serdecznie zaprasza na PIKNIK "OD ŹRÓDEŁ STRWIĄŻA DO MORZA CZARNEGO"

W Pikniku wystąpią zespoły z Akermanu i Odessy oraz zespoły z Ustrzyk Dolnych Bandanki i Werchowyncy

Zapraszamy w dniu 2 lipca 2017r. na godz.17.30  na ustrzycki rynek